asistent - asistentka 
Sem vložte podnadpis

asistentka - asistent ředitele - Plzeň

koho hledáme

Úkolem managementu společnosti je starat se o obchod. Úkolem asistenta je podpořit management, organizovat schůzky, zvládat administrativu a možná se domluvit i se zahraničním klientem. Pro úspěšný výkon této práce budete potřebovat organizační schopnosti, schopnost pokročilejší práce na PC, asertivní komunikaci a další. Oceníme, pokud nám asistent při jednání donese šálek dobré kávy. 

co nabídneme

Pozici asistenta může zastávat i čerstvý absolvent střední a vysoké školy s ekonomickým zaměřením. To co od Vás budeme potřebovat, Vás naučíme. Vaše odměna bude závislá na Vašem pracovním nasazení a Vašich schopnostech. Na začátku můžete očekávat, plat mezi  18-25 tis. Kč čistého. Máte vyšší ambice? To je dobře, třeba za čas budete mís vlastního asistenta. Zaujali jsme Vás? To je skvělé!


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Ing. Přemysl Písař MBA, +420 608 171425, info@premyslpisar.cz 

nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5