instalace a servis automatické závlahy
Sem vložte podnadpis

 závlahář - instalace a servis

koho hledáme

Dnes je již žádná zahrada neobejde bez zálivky. Kvalitní závlahový systém ušetří vodu a rostlinky pak krásně porostou. Hledáme nového kolegu, který se vyzná v montáži a servisu automatických závlah. Ideálně Rainbird, nebo Hunter. Jste instalatér a závlahu jste ještě nemontoval? Zaškolíme Vás. Téměř nezbytností je ŘP skupiny B.

co nabídneme

Začněme s penězi. My hledáme kolegu, který bude poctivě dělat svoji práci - instalaci nových závlah a jejich servis. Prostě - aby nám to pěkně stříkalo :-) Tento nový kolega může z počátku počítat se 20.000 Kč čistého a po zaškolení a kvalitně odvedené práci to může být klidně 30.000 Kč. Cítíte se na víc? Staňte se šéfem a veďte svůj vlastní tým a tvořte, odměna poroste s Vaší kvalifikací. Těšíme se na Vás. 


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz

nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5