zahradní specialista - vedoucí týmu
Sem vložte podnadpis

Zahradní specialista - pobočka Plzeň

koho hledáme

U nás se specializujeme na realizaci exklusivních soukromých zahrad. Výsadba tújí kolem plotu a výsev trávníku není naše klasická práce. Naše zahrady mají duši, nápad a vyčnívají mezi ostatními. Hledáme vedoucího realizačního týmu - zahradního specialistu s praxí a odborným vzděláním, který chce tvořit a budovat výjimečná místa, kde je lidem krásně. Téměř nezbytností je ŘP skupiny B.

co nabídneme

Začněme s penězi. My hledáme odborníka se znalostmi a praxí Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život, rozvíjet se a tvořit. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 30.000 Kč čistého pro začátečníky a díky našemu odměňovacímu systému to může klidně být přes 40.000 Kč.  Staňte se šéfem a veďte svůj vlastní tým a tvořte. Těšíme se na Vás.


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz, nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5