brigáda - administrativní práce

administrativní práce - Plzeň

Koho hledáme?

Rádi bychom navázali dlouhodobější spolupráci se studentem, maminkou na mateřské dovolené, s důchodcem atd. Brigáda administrativního pracovníka obsahuje práci s počítačem, zpracování dokumentů, dokladů atd. Znalost software Vision, Premier a ODDO je výhodou, nikoliv podmínkou.

Co nabízíme?

Brigáda je ohodnocená dle schopnosti brigádníka v rozmezí od 100-150 Kč / h čistého. Brigádu lze částečně vykonávat i z home office. Potřebné vybavení a zázemí poskytneme. 

Brigádu je možné vykonávat na pobočce v Plzni, nebo částečně z Homeoffice.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt: Jan Kraus, +420 777 171428, jan.kraus@zapadoceska-zahradnicka.cz, nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5