Vaše kariéra začíná - těšíme se 

Vaše kariéra začíná u nás

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se sejít u pracovního pohovoru, tak se prosím nejdříve podívejte na to, kdo jsme a co děláme a zkuste se zamyslet nad tím, co by právě Vás mohlo bavit na spolupráci s námi a co Vy můžete nabídnout Vám. Těšíme se na Vás.

Ing. Přemysl Písař MBA, Ph.D. , +420 608 171425

info@premyslpisar.cz 

Máme zájem o navázání spolupráce (dlouhodobá brigáda či HPP) v oblasti realizace zahrad, údržby zeleně a prodeje v zahradním centru. Hledáme uchazeče, kteří mají k našemu oboru vztah a mají zájem o vzájemnou spolupráci.

Omlouváme se, ale nehledáme uchazeče, kteří se někam hlásí, ani nevědí kam, ani pak nevědí, zda se jim na již sjednanou schůzku chce.... atd.

U nás se můžete realizovat, osobně růst, budovat kariéru a tvořit něco, co za Vámi bude vidět. Nejedná se o práci u počítače, v kanceláři nebo na sociálních sítích. My pracujeme s rostlinami a na čerstvém vzduchu. Někdy na nás svítí slunce, jindy může pršet. Jsme v kontaktu s přírodou a máme to rádi se vším všudy a nejraději na tom všem máme náš kolektiv, kde se cítíme dobře.

Co se odměny za Vaší práci týká, tak ta se obvykle po zapracování pohybuje u dělnických pozic kolem 30-35 tis čistého měsíčně a u manažerských pozic s vyšší mírou angažovanosti, znalostí a odpovědností to může být i významně více - ale to si můžeme povědět, až nám ukážete kdo jste a co umíte.


Výběrové řízení pro naše nové kolegy - přidáte se? Těšíme se na Vás.

Co že to děláme? Podívejte se na náš krátký film, nebo mrkněte na tyto stránky.


další informace na našem Facebooku, YouTube a našich stránkách