terénní modelace, výkopy

kompletní terénní modelace a výkopy

Výhodou je to, že tyto práce dělají zahradníci, kteří pak sázejí rostliny a po celou dobu pracujeme se zemí tak, aby každá rostlina v budoucnu dobře prospívala. 

Zahradu řešíme jako celek. To znamená, že uděláme výkopy základů pro plot, rozvezeme ornici, usadíme kameny, umíme demolovat betonové konstrukce a vše co Vás napadne. 

Nelámejte si hlavu, co uděláte s terénem po dokončení hrubé stavby. Řešení vymyslíme, terén připravíme a pak se pustíme do zahrady, když budete chtít.   

Zaujali jsme Vás? To je dobře. 

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, realizace@premyslpisar.cz 

 adresa a mapa

nebo si s námi sjednejte schůzku - ozveme se Vám

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5