máte talent?

kariéra pro talentované  

pobočka Plzeň

Jste talentovaní? Vynikáte v něčem? Rádi byste u nás pracovali a nejste si jistí tím, která nabízená pracovní pozice by Vám vyhovovala? To vůbec nevadí. Za historii naší společnosti už se mnohokrát stalo, že jsme do našeho portfolia služeb a výrobků zahrnuli něco úplně jiného a to se stalo proto, že k nám přišel někdo talentovaný. Díky talentovaným lidem máme dnes tak široký záběr a jsme leaderem v oboru. 

Tak na co ještě čekáte? Nebylo by lepší si s námi domluvit schůzku a probrat možnosti spolupráce? 

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Ing. Přemysl Písař, MBA, Ph.D. +420 608 171425, info@premyslpisar.cz , nebo nám napište.

Co děláme?

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5