okrasná a koupací jezera

od malého okrasného jezírka až po velký biotop ke koupání 

Výstavbou jezer se zabýváme přes 20 let. Malé okrasné jezírko k Vaší terase, nebo velké jezero -biotop, kde se budete koupat, nebo vodní prvek do japonské zahrady - pojďme se na to společně podívat. 

Správně realizované jezero je skvělou součástí Vaší zahrady. Jezero krásně upraví mikroklima a ochladí Vás v parném dni, můžete se zde koupat, koukat na rybičky, můžete sledovat západ slunce ve vodní hladině. Líbilo by se Vám pozorovat jak se Vaše zahrada zrcadlí ve vodní hladině a přitom poslouchat zurčení potůčku, nebo vodopádu? U nás ve firmě si myslíme, že jezírko na rozdíl od bazénu je součástí zahrady a vy si můžete užít koupání bez chemie, bez chlóru. Zaujali jsme Vás? 

Každý vodní prvek je velmi důležitou součástí zahrady a jeho správné umístění je klíčové. Je důležité odkud bude svítit slunce, k čemu má jezírko sloužit, jakým způsobem bude čištěna voda, jestli v jezeru budou rybičky, ... To je vše důležité. 

Než tedy začneme, měli bychom si společně popovídat, abychom vše připravili a navrhli co nejlépe - jednoduše, aby Vám jezírko dobře sloužilo a měli jste z něj radost. Chcete se dozvědět více, koukněte se na krátký filmík jak na jezero.

Projekt a umístění jezera už máme a je čas se pustit do realizace. Zdá se to jednoduché - vykopat jámu, dát tam fólii a napustit vodu - a je to. No, viděli jsme už dost videí na YouTube a opravovali jsme hodně špatně udělaných jezer. Ptáte se proč? 

Třeba proto, abyste namísto krásného jezírka neměli žabinec, aby jste každý den nedopouštěli tisíce litrů vody, nebo třeba proto za 2 roky jezírko nestavěli a neplatili znovu.

Chcete vědět víc? Zajímá Vás jak jezírko umístit do zahrady, jak se o něj starat, jak vybrat vhodnou filtraci? Poradíme Vám, jak na to. Mrkněte na naše krátké filmy.


Jak na čistou vodu v jezírku.


Jak si rozvrhnout zahradu


Chcete vědět více? Proč se nezeptáte?

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, realizace@premyslpisar.cz

adresa a mapa

Sjednejte si nezávaznou schůzku na místě - vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Co se takhle podívat na pár obrázků z realizací okrasných a koupacích jezer?

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5