zahradník prodejce

prodejce v Zahradnictví Plzeň

pro pobočku v Plzni

koho hledáme

Do našeho kolektivu v Zahradnictví Plzeň na Nové Hospodě hledáme několik nových kolegů s příjemným vystupováním, kteří si rádi povídají se zákazníky a dokáží jim zároveň poradit. Náplň práce prodej rostlin a dalších zahradnických potřeb, organizaci práce na prodejně, péči o rostliny v prodeji a aranžování prodejny. Bylo by skvělé, pokud byste mohli nabídnout aktivní přístup k práci, určitou míru samostatnosti a  alespoň základní orientaci v zahradnickém oboru. Výhodou, nikoliv však nezbytností je ŘP. B a VZV.

co nabídneme

My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Práce u nás je v malém kolektivu s příjemnou atmosférou. Nabídneme Vám pro začátečníky nástupní plat 25.000 čistého, po zapracování až 45.000 čistého plus výkonové prémie a další zaměstnanecké výhody. Podporujeme nové nápady a možnost jejich seberealizace. Kromě práce na HPP je možné domluvit i brigádu a práci na ŽL. Máme jednu zásadu - kdo vydělává firmě peníze, ten by si měl vydělat. Těšíme se na Vás.


Co prodáváme a jak to u nás vypadá? Můžete se podívat na krátký filmík :-)

Prodejce v Zahradnictví Plzeň je práce, kterou máme rádi. Povídat si s lidmi, být obklopen krásnými květinami, dělat lidem radost. To nás naplňuje.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Jan Kraus, +420 777 171428,  jan.kraus@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5