Ekologicky přátelské závlahy od Zahradnictví Plzeň

EKO efektivní závlaha

Denně slýcháme, že se potýkáme se suchem, že je třeba využívat alternativní zdroje vody, že je třeba se k našemu životnímu prostředí chovat zodpovědně. Že zalévat je nezodpovědné? Podle nás je neodpovědné s vodou nehospodařit a každá kapka, kterou dokážeme využít se nejen v zahradě, ale i okolní krajině počítá. 

Umíme s vodou hospodařit a přes to, umíme zajistit, aby Vaše zahrada byla zelená, zelenina čerstvá a Vy jste byli spokojeni. Každá zahrada a každý jednotlivý systém EKO závlahy je jedinečný. Potřebujeme se s Vaším pozemkem, Vašimi očekáváními, zdroji vody a dalšími faktory seznámit. Sjednejte si s námi schůzku u Vás, vše prokonzultujeme a navrhneme pro Vás optimální systém využití vody pro zálivku zahrady.

S EKO zavlažováním máme bohaté zkušenosti. Naše zahradnictví v Plzni a v Sušici recykluje více jak 90% využité pro zálivku a každý jednotlivý záhon, je v podstatě malé jezírko, ze kterého teče veškerá voda opět do jímky, kde se recykluje a opět využívá. Skrze tuto jímku pak rostlinám dodáváme tekutá hnojiva a další . Celý náš systém řídí počítač připojený na internet a závlahu programuje podle aktuálního počasí. Když to jde u nás, myslíte že to samé zvládneme na Vaší zahradě, na střešní zahradě, v parku, ... ?

Víte, že můžete mít krásně zalitou a zelenou zahradu a mít menší spotřebu vody, než soused, který občas zalévá hadicí? Víte, že je možné instalovat opravdu efektivně řízenou závlahu připojenou na internet a měnící program zálivky podle předpovědi počasí a snížit spotřebu vody o 40 až 70%? Víte, že Váš trávník a rostliny umíme zalévat podpovrchově? Minimalizujeme tak teplotní šok rostlin a výrazně snižujeme povrchový odpad a odtok přebytečné vody.

Umíme využít vody z Vaší čističky pro podpovrchovou závlahu stromů, zeleniny, živého plotu. Umíme jímat dešťovou vodu a po jejím vyčištění tuto vodu umíme využít pro podzemní zálivku a nebo pokud máte rádi nadzemní stříkající vodu, osadíme Vám  nadzemní postřikovače, které jemně seřídíme a budeme zalévat v noci, tak abychom minimalizovali odpar a teplotní šok zalévaných rostlin.  

Zaujala Vás automatická závlaha a přemýšlíte o tom, že byste ji chtěli instalovat? Potřebujete se o tom poradit? Líbilo by se Vám vaši závlahu ovládat na dálku - mobilem? Sjednejte si nezávaznou schůzku u Vás doma a podíváme se na to..


GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5