automatická závlaha

automatické závlahy Rainbird, Hunter

Možná jste ani nevěděli, že můžete vodárnu požádat o osazení odečtového vodoměru a pak nemusíte za vodu spotřebovanou pro zálivku platit stočné. 

 Aby závlaha dobře fungovala, je nutné zpracovat návrh instalace, spočítat průtoky a tlaky. Pak Vaše rostlinky dostanou to, co potřebují.

Víte jaká je výhoda instalace naší firmou oproti konkurenci? Na trhu jsou dobře fungující závlahářské firmy, které závlahu umějí namontovat, ale my jsme navíc zahradníci a víme kolik která rostlina potřebuje vody. To instalatér závlahář obvykle neví.

Povídání o závlaze je většinou na delší dobu. Závlahu se staví na míru pro každou zahradu, zdroj vody a potřebu zákazníka. Bylo by tedy dobré, potkat se u Vás na podívat se na to, jak závlahu řešit. 

Pro krásnou zahradu a zelený trávník je automatická závlaha téměř nezbytnost. Naše společnost se specializuje na instalaci závlahových systémů Rainbird a Hunter. 

Automatická závlaha šetří vodu na zálivku, protože zalévá obvykle v noci a voda neodpaří a dostane se tak k rostlinám. 

Jako zdroj vody lze použít studnu, městskou vodu, nádrž na dešťovou vodu a nebo tyto zdroje vody můžeme kombinovat. 

Podívejte se na náš krátký film o závlaze - dozvíte se více.

Zamysleli jste se nad tím, že mít závlahu by bylo pěkné, ale před tím by se to chtělo podívat na Váš trávník? Poradíme Vám jak na trávník. 

Chcete vědět více? Proč se nezeptáte?

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, realizace@premyslpisar.cz 

adresa a mapa

Zaujala Vás automatická závlaha a přemýšlíte o tom, že byste ji chtěli instalovat? Potřebujete se o tom poradit? Líbilo by se Vám vaši závlahu ovládat na dálku - mobilem? Sjednejte si nezávaznou schůzku u Vás doma a podíváme se na to.. 

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5