solitérní kámen 

solitérní kámen a štěrk 

Máme zkušenosti a bohatý výběr různých barev a typů kamene. Pokud jsme Vás zaujali, tak bychom Vám navrhli následující postup. Sjednejme si společně schůzku zdarma u Vás na zahradě, podíváme se co bychom s kameny mohli společně vytvořit a pokud se Vám náš návrh bude líbit, tak se pustíme do díla. Zajímá Vás víc? Můžete se podívat na krátký film o tom, jak jsme tvořili zeleň a osazovali kameny v prostorách naší pražské kanceláře.  

Solitérní kameny a štěrková pole jsou moderními a velmi žádanými prvky v soukromé i veřejné zeleni. Jejich velká výhodou jsou žádné nároky na údržbu, vypadají pěkně v každou roční dobu, lze je použít jako opěrnou zeď, kámen s prohlubní je skvělým napajedlem pro ptáčky a mohli bychom pokračovat dále. 

Proč se tedy solitérní kameny v zahradách nevyskytují častěji? Usadit velký kámen není úplně jednoduché a poskládat kameny tak, aby společně pěkně vypadali už vyžaduje nějakou zkušenost. 

V naší firmě máme "sázení" kamenů moc rádi. Jeden náš kolega dokonce říká, že dokud se nesází tunový kámen, tak se nejedná o pořádnou zahradničinu. 

Kameny v zahradě jsou krásné. Víte, jak krásně vypadá borovice osazená mezi dva kameny? Nebo jak krásné je celoročně sledovat kompozici kamenů a okrasných trav? 


Jak vybrat a umístit kámen. Mrkněte na film :-)


Chcete vědět více? Proč se nezeptáte?

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, realizace@premyslpisar.cz 

V našich zahradních centrech se na práci s kameny můžete podívat na vlastní oči a můžete si také vybírat z kamenů, které máme skladem. Nemusíte mít strach. Když se Vám kámen bude líbit, tak Vám jej odvezeme a usadíme. adresa a mapa

nebo si s námi sjednejte schůzku - ozveme se Vám

Nebo se můžete nejprve trochu inspirovat a podívat se na to, co s kameny rádi tvoříme. 

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5