trávníkový koberc
Sem vložte podnadpis

trávníkový koberec - trávník za 1 den

Toužíte po krásném trávníku? Tak to nejspíše řešíte otázku, zda trávník založit výsevem, nebo položit travní koberec. My umíme trávník zasít i položit. Posledních několik let ale trávník hlavně pokládáme. Proč? na to je jednoduchá odpověď. Trávníkový koberec má mnoho výhod. Je s drobným omezením prakticky hned k použití a nemusíte čekat, než vyroste, krásně vypadá a ve výsledku stojí stejné peníze, jako trávník který zasejete, odplevelujete, hnojíte, sekáte, ....

Pro správný růst trávníku je nutné dobře připravit půdu, vylepšit její vlastnosti substrátem, pískem, humusem - podle toho, co je potřeba. Na takto připravenou půdu položíme trávník, uválcujeme jej a dobře zalijeme. Asi po 14 dnech trávník přikoření a to už jej můžeme poprvé posekat. A je to. To je vše. Pak už provádíte jen běžnou péči. 

Myslíte, že mít krásný trávník je složité? Vůbec ne. Máme pro Vás návrh. Domluvme si nezávaznou schůzku u Vás na zahradě, podíváme se na to, co je třeba udělat pro to, aby jste měli krásný trávník, připravíme Vám nabídku a když se dohodneme, tak se pustíme do práce. Realizace trávníku obvykle trvá jen několik dní.

Malá trávník v zahrádce, nebo trávník na fotbalovém hřišti, se vším si poradíme. Chcete vědět více? Podívejte se na náš krátký film o trávníku. 

Přemýšlíte, jak budete trávník zalévat? Poradíme Vám.

Chcete vědět více? Proč se nezeptáte?

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, realizace@premyslpisar.cz 

adresa a mapa

Sjednejte si nezávaznou schůzku na místě - vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Co se takhle podívat na pár obrázků z našich realizací?