profesionální přístup pro Vaši zahradu

projekce okrasné zeleně

zahrady, parky, jezera, závlahy, ploty, dlažby, solitérní kameny, zahradní stavby, rekonstrukce, japonské zahrady, osvětlení, živé ploty, kobercové trávníky, ...

Jak začít s Vaší novou zahradou?

Co se o nás nejdříve něco dozvědět? Chcete vědět, jak přemýšlíme, jak tvoříme zahradu, jak chceme tvořit Vaší zahradu? Podívejte se na naše video z pořadu Stavba není sen, na náš YouTube kanál, nebo na TV architekt.

Jednoduchý postup jak na novou zahradu

  1. Chcete vidět, jak projektujeme? Podívejte se na náš YouTube kanál.
  2. Sejdeme se u Vás na zahradě, vše probereme a pak se pustíme do práce.
  3. Zpracujeme pro vás vše, na čem jsme se dohodli - připravíme cenové nabídky, smluvní podmínky a vše potřebné pro zahájení realizace.
  4. Pustíme se do práce.

Nejčastější chyby při plánování zahrady

Co projekt zahrady stojí?

  • První návštěva na místě, konzultace nad možným řešením atd. je ZDARMA
  • Pokud Vás náš nápad zaujme, uzavřeme společně objednávku na projekt a specifikujeme jeho rozsah. Při zadání projekce se skládá 50% záloha. Projekt, či studie zahrady stojí dle rozsahu obvykle mezi 10.000 - 25.000 Kč. 
  • Projekt či studii společně konzultujeme a upravujeme na základě Vašich požadavků. Při dokončení a předání Vámi odsouhlaseného projektu uhradíte zbytek. 
  • Pokud si od nás během následujících 6 měsíců objednáte realizaci, poskytneme Vám dle rozsahu poskytnout slevu až ve výši ceny projekce. Tím můžete získat kompletní projekci ZDARMA. 
  • Pokud spokojeni nejste, tak si projekt jednoduše nepřevezmete. V tomto případě doplatek nehradíte.  

Chcete vědět víc? Proč se nezeptáte? 

ředitel: Dalibor Šmíd projekce@premyslpisar.cz 

Ing. Přemysl Písař, MBA, Ph.D.  +420 608 171425, projekce@premyslpisar.cz 

naše vizualizace pro Vaši inspiraci

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5