profesionální přístup pro Vaši zahradu
Sem vložte podnadpis

projekce okrasné zeleně

zahrady, parky, jezera, závlahy, ploty, dlažby, solitérní kameny, zahradní stavby, rekonstrukce, japonské zahrady, osvětlení, živé ploty, kobercové trávníky, ...

Jak začít s Vaší novou zahradou?

Co se o nás nejdříve něco dozvědět? Chcete vědět, jak přemýšlíme, jak tvoříme zahradu, jak chceme tvořit Vaší zahradu? Podívejte se na naše video z pořadu Stavba není sen.

Jednoduchý postup jak na novou zahradu

  1. Chcete vidět, jak projektujeme? Podívejte se na náš YouTube kanál.
  2. Sejdeme se u Vás na zahradě, vše probereme a pak se pustíme do práce.
  3. Zpracujeme pro vás vše, na čem jsme se dohodli - připravíme cenové nabídky, smluvní podmínky a vše potřebné pro zahájení realizace.
  4. Pustíme se do práce.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5 

Co projekt zahrady stojí?

  • Když budete s projektem spokojeni, uhradíte při jeho převzetí předem dohodnutou symbolickou cenu 5 - 10.000 Kč. Tuto platbu Vám celou vrátíme zpět formou slevy při uzavření smlouvy o dílo. Celou projekci a všechny konzultace tak získáte v profesionální kvalitě a ZDARMA. A to se vyplatí!
  • Pokud spokojeni nejste, tak si projekt jednoduše nepřevezmete. V tomto případě samozřejmě nic neplatíte. 

Chcete vědět víc? Proč se nezeptáte? 

ředitel: Dalibor Šmíd projekce@premyslpisar.cz 

Ing. Přemysl Písař MBA, +420 608 171425, projekce@premyslpisar.cz