zákaznické služby

nejdůležitější zákaznické služby

prodloužená záruka

Na všechny u nás zakoupené rostliny poskytujeme 3 měsíční vegetační období na zkoušku (tato doba neběží od listopadu do února). Koupili jste si u nás v listopadu ovocný stromek a na jaře neobrazil? Nevadí, přijďte v průběhu zkušebního období a my Vám rostlinu vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze. 

výsadba rostlin

Zakoupili jste si u nás nějakou velkou rostlinu a nevíte, jak ji zasadit? Chcete vysadit živý plot? Osázet rostliny do truhlíku na Vaše okno? 

Pak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Postaráme se o to. Stačí se dotázat našeho personálu, nebo nám napsat.

doprava 

Zakoupili jste si u nás nějakou velkou a těžkou rostlinu, více kytiček na Vaší zahrádku, nebo volně loženou kůru a nevíte jak to odvézt domů? Nechte to na nás. Vše Vám dovezeme. Ať se jedná o kůru na celou zahradu, velký kámen, nebo túje do živého plotu. Stačí se zeptat našich prodejců.

poradenství

Chcete mít pod okny pěkný záhon a nevíte, jak ho osázet? Nevadí, vyfoťte a změřte si jej, přijďte k nám a společně to dáme dohromady. Taká můžete využít naší služby "zahrada svépomocí" My dodáme materiály a know how, Vy dodáte svaly :-)


solitérní kameny

Líbí se Vám kámen v zahradě a tím myslíme kousky o váze set kilo až několika tun? 

Máme pro Vás dobrou zprávu. Takové kameny si u nás můžete vybrat a my Vám je dovezeme domů a odborně je usadíme. Stačí se dotázat našeho personálu, nebo nám napsat.


Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, tak nám napište. vyřešíme to.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, případně písemně na adrese Západočeská Zahradnická s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5