zákaznické služby
Sem vložte podnadpis

nejdůležitější zákaznické služby

 záruka na zkoušku 

Na všechny u nás zakoupené rostliny poskytujeme 3 měsíční vegetační období na zkoušku (tato doba neběží od listopadu do února). Koupili jste si u nás v listopadu ovocný stromek a na jaře neobrazil? Nevadí, přijďte v průběhu zkušebního období a my Vám rostlinu vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze. 

výsadba rostlin

Zakoupili jste si u nás nějakou velkou rostlinu a nevíte, jak ji zasadit? Chcete vysadit živý plot? Osázet rostliny do truhlíku na Vaše okno? 

Pak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Postaráme se o to. Stačí se dotázat našeho personálu, nebo nám napsat.

doprava 

Zakoupili jste si u nás nějakou velkou a těžkou rostlinu, více kytiček na Vaší zahrádku, nebo volně loženou kůru a nevíte jak to odvézt domů? Nechte to na nás. Vše Vám dovezeme. Ať se jedná o kůru na celou zahradu, velký kámen, nebo túje do živého plotu. Stačí se zeptat našich prodejců.

zákaznický účet

Zaregistrujte si u  nás Váš zákaznický účet a získáte řadu výhod:

  • už žádné účtenky pro reklamaci
  • 14 dní na vrácení nepoškozeného zboží
  • zvýhodněné ceny jen pro Vás a mnohé další


poradenství

Chcete mít pod okny pěkný záhon a nevíte, jak ho osázet? Nevadí, vyfoťte a změřte si jej, přijďte k nám a společně to dáme dohromady. Trápí Vaše rostliny nějaká choroba, nebo škůdce - poradíme Vám. Na nás se můžete s důvěrou obrátit.


solitérní kameny

Líbí se Vám kámen v zahradě a tím myslíme kousky o váze set kilo až několika tun? 

Máme pro Vás dobrou zprávu. Takové kameny si u nás můžete vybrat a my Vám je dovezeme domů a odborně je usadíme. Stačí se dotázat našeho personálu, nebo nám napsat.


Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, tak nám napište. vyřešíme to.