zahradník realizátor

realizátor v Zahradnictví Plzeň

pobočka Plzeň

koho hledáme

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Pro tuto pozici hledáme kolegu, který bude k zákazníkům milý, bude tvořivý a v práci důkladný. Zabýváme se nejen výsadbou rostlin. Montujeme závlahy, pokládáme dlažby, stavíme ploty a mnoho dalšího. Umíte něco o čem si myslíte, že je to při realizaci užitečné? Pak hledáme právě Vás.

co nabídneme

Začněme s penězi. My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Naši zaměstnanci jsou placeni v rámci normovaného výkonu. Pro představu 1h práce = 250 Kč/h (ukázkový příklad => 150h měsíčně * 250 Kč = 37500 Kč), v případě vedoucí funkce 300 Kč/h. 

Máme jednu zásadu - kdo vydělává firmě peníze, ten by si měl vydělat. Těšíme se na Vás.

Chcete vědět, co děláme? Prozkoumejte například náš YouTube kanál - dozvíte se více. 


Realizátor v Zahradnictví Plzeň je práce, kterou máme rádi. Je skvělé budovat místa, kde se lidé cítí době, kde se potkávají rodiny a kde po nás něco zůstává. To nás naplňuje.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5