rosteme - hledáme talentované kolegy

rosteme, spouštíme nové projekty

  a hledáme talentované kolegy

zahradník prodejce
e-shop 2.0
specialista - realizátor
spolupracující firma 

Vážení kolegové, 

aktuálně se nám velmi daří a máme ambice v dalším růstu. Pracujeme na unikátních projektech v oblasti zahradních center, vývoje pokročilého e-shopu, platformy pro spolupracující zahradnické firmy a mnohém dalším. 

Nic by však nebylo možné bez skvělých kolegů oddaných své práci. Vždyť firma je jen tak bohatá, jak zkušený a motivovaný kolektiv ji tvoří. Náš kolektiv máme rádi a cítíme se v něm dobře - možná by se líbil i Vám. 

Co je pro nás důležité je to, že táhneme za jeden provaz, vzájemně se podporujeme a do práce nechodíme protože musíme, ale proto, že nás to baví a rádi věci dotahujeme do konce. U nás se pracuje a proto se máme dobře. Naši zaměstnanci říkají, že výplata u nás je o poznání vyšší než jinde a je na účtu včas  :-)

zahradník prodejce - dendrolog

Aktuálně hledáme 2-3 kolegy pro prodej rostlin a dalšího sortimentu zahradnictví a poradenství. Od ostatních se odlišujeme tím, že umíme poradit a máme zkušenosti z praxe. 

Proto vyžadujeme praxi, odborné vzdělání, nebo ideálně oboje. Na tuto pozici, jen to, že by Vás to bavilo, bohužel nestačí. Naši zákazníci se Vás budou ptát a očekávají, že budete profík.  

Nováčka, či zahrádkáře nadšence, či milovníka přírody uvítáme na jiné pracovní pozici - třeba na brigádě, nebo při realizaci zahrad, kde se můžete časem na prodejce - dendrologa vypracovat. 

správa a obsluha e-shopu 2.0

V současné chvíli dokončujeme vývoj pokročilého e-shopu nejen pro prodej rostlin. Tento projekt najede do zkušebního provozu začátkem ledna 2023 a cca v polovině února rozjedeme ostrý provoz. Hledáme kolegy na správu, optimalizaci a rozvoj shopu, stejně tak jako logistiku objednávek. 

specialista realizátor

Stala se taková zajímavá věc - našli jsme na trhu díru a vyvinuli jsme chybějící produkty a služby. Trefili jsme se do černého. Výsledkem je enormní nárůst poptávky. Myslíme si, že se u nás tvoří unikátní zahrady a zeleň. Rádi bychom v této oblasti rostli, ale to půjde jen tehdy, když se rozroste náš realizační tým (vlastně týmy). Pokud máte v této oblasti nějaké ambice či zkušenosti - pojďme to spolu zkusit. 

spolupracující firma

Možná budete překvapeni, ale rádi spolupracujeme. Nemáte-li příliš vlastních zajímavých zakázek, my se o ty naše podělíme. Co za to chceme? Jaká je provize? Žádná. Podpoříme Vás, můžete využít naší silné značky a postavení na trhu (spoustu výhod) a potěší nás, když si na zakázky od nás na oplátku materiály a rostliny koupíte u nás - budete překvapeni nejen kvalitou, ale i velkoobchodní cenou.  


Zaujali jsme Vás? Tak co se tedy potkat? 

Co vlastně děláme? Nebudeme Vás nudit dlouhým slohem - mrkněte na náš YouTube

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5