Travní koberce na vaši zahradu

05.08.2019

AKCE 1 role travního koberce pouze 75 Kč

Uvažujete o rychlém ozelenění vaší zahrady? Položte si travní koberec.

Travní koberec je nejlepší alternativou, jak můžete vaši zahradu využívat okamžitě, v podstatě ihned po položení. Je vhodný zejména na intenzivně zatěžované plochy, například v okolí bazénů, dětského hřiště nebo terasy. Travní koberec můžete položit i v parném létě, nemusíte čekat na vhodnější období jako u zakládání travní plochy osevem.

Travní koberce vám nabízíme v rolích o šířce 30 cm a délce cca 170 cm (0,5m2), v omezeném množství je máme skladem, větší množství vám objednáme do 2 dnů.

Základní cena 1 role (0,5m2) je 85 Kč, nyní při objednávce alespoň 30 m2 (60 rolí) zaplatíte pouze 75 Kč za roli. Objednaný travní koberec vám můžeme dovézt až k vám na zahradu.

Chcete si travní koberec objednat? Zavolejte nám na tel. 777 171 431 nebo využijte objednávkový formulář:

Po obdržení vaší objednávky vás budeme kontaktovat abychom si domluvili podrobnosti, především konkrétní čas a adresu dodání.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů
Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5 


Podmínky akce:

  • cena 75 Kč za roli travního koberce je platná při objednání 30m2 a více a při odběru v den závozu
  • 1 role travního koberce je 0,5m2
  • termín závozu bude se zákazníkem telefonicky zkonzultován a odsouhlasen
  • cena případné dopravy na zakázku ze Zahradnictví Plzeň bude individuálně zkalkulována předem
  • slevy nelze sčítat, platí vždy jen jedna sleva (např. sleva Věrného zákazníka, výprodej)
  • platnost akce je do odvolání