zahradník prodejce

prodejce v zahradnictví

pro pobočku v Sušici

koho hledáme

Hledáme kolegu, který má příjemné vystupování, rád si povídá s lidmi a dokáže jim přitom poradit  jakou květinu si vybrat a jak se o ni postarat. Skvělé by bylo, kdybychom našli někoho, kdo se vyzná v dendrologii a má odborné zkušenosti, ale není to podmínkou. Hlavní pro nás je, jak bude odvádět svoji práci. 

co nabídneme

Začněme s penězi. My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 22 tis Kč čistého pro začátečníky a 25-30 tis čistého měsíčně pro pracovité prodejce. K tomu si můžete domluvit svoji vlastní pracovní dobu, získat zaměstnanecké výhody a pracovat ve skvělém kolektivu.

Prodejce v Zahradnictví Plzeň je práce, kterou máme rádi. Povídat si s lidmi, být obklopen krásnými květinami, dělat lidem radost. To nás naplňuje.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Jan Kraus, +420 777 171428, jan.kraus@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5