Projektový manažer realizace

Projektový manažer

 vedoucí realizačního týmu

Projektový manažer - vedoucí realizačního týmu je pro nás člověk, který chápe posloupnost prací, má odbornostní základnu, je organizačně a manuálně zručný, nebojí se řízení prací přímo v terénu, umí mluvit s lidmi, má cit pro detail a pro pořádek. Zkrátka - zajímá nás spokojený zákazník a ekonomický výsledek. 

U projektového manažera realizací je finanční odměna kalkulována na základě realizace zakázky. Při dodržení stanoveného času a kvality je plat manažera 300 Kč/h v případě zaměstnaneckého poměru. Pod Vašim vedením jste stihli zakázku rychleji, kvalitně a zákazník je spokojen? Pak se budeme bavit o prémiích.  

Cítíte se na víc? V případě subdodávky, kdy Vy a my spolupracujeme, může Vaše odměna být výrazně vyšší - v tomto případě očekáváme Vaši samostatnost, živnostenské oprávnění a základní vybavení pro realizace včetně automobilu. 

Nemusíte mít strach, specializované vybavení máme my, takže bagr si kupovat nemusíte :-) Bližší podmínky budou sděleny na základě osobní schůzky - pan ředitel Dalibor Šmíd, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz 

 Máme jednu zásadu - kdo vydělává firmě peníze, ten by si měl vydělat. Může to být opravdu dost :-) . Těšíme se na Vás.

Co děláme? Prozkoumejte náš YouTube - nebo Facebook

Ideální uchazeč by mohl mít následující kvalifikaci - není to však podmínka, pokud vynaložíte dostatek snahy:

  • Praxi, manuální zručnost, vzdělání v oboru, ideálně oboje,  (avšak nikoliv nezbytně) 
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office, hodí se CAD)
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Schopnosti v oblasti řízení lidí a plánování zdrojů, ekonomické povědomí o chodu zakázky
  • Chuť pro další rozvoj a vzdělávání

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás. 

kontakt:

ředitel Dalibor Šmíd, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište:

Co děláme? Podívejte se k nám na YouTube

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5