Projektový manažer
Sem vložte podnadpis

Projektový manažer - pobočka Plzeň

Jako firma se podílíme na revitalizačních programech v oblasti veřejná zeleň a naší nejvýznamnější činností je realizace luxusních zahradních úprav privátních zahrad ale i firemních a hotelových komplexů, realizace koupacích jezer, dlažeb a zpevněných ploch .... To vyžaduje profíky a ty musí někdo řídit.

Projektový manažer má řídí chod projektů a zakázek, a to po provozní a ekonomické stránce. Projektový manažer přiděluje výrobní kapacity (stroje, peníze, lidi, ...). Tato pozice obnáší dobré schopnosti v jednání s lidmi, empatické jednání a dobré organizační schopnosti, nezbytností je tedy také dobrá rozhodovací schopnost.  Nezbytnou vlastností je chuť rozvíjet se, růst a budovat kariéru.

Základní plat Projektového manažera se pohybuje okolo 25 - 30 tis. čistého + provize dle dosaženého ekonomického výsledku, kdy provize mohou základní plat několikrát přesáhnout. Při standardním výkonu to může být kolem 40 tis. Projektový manažer má k dispozici služební auto, firemní mobilní telefon, služební notebook, možnost seberealizace na projektech, .....

Ideální uchazeč by měl mít, ale není nezbytnou podmínkou:

  • Min středoškolské vzděláni technického nebo ekonomického směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrou znalost práce na PC (AUTO CAD, Microsoft Office, systémy projektového řízení,)
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Schopnosti v oblasti řízení lidí a plánování zdrojů, ekonomické povědomí o chodu zakázky
  • Výhodou by byla znalost AJ
  • Schopnost analyzovat, pochopit a zlepšovat výrobní proces
  • Chuť pro další rozvoj a vzdělávání

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

ředitel Dalibor Šmíd, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište:

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5