AKCE LISTOPAD/PROSINEC 2023

POZOR! SLEVY -25% na všechny rostliny a na volně ložené materiály

Podzimní období je nejvhodnější pro výsadbu stromů i keřů, teploty jsou již nízké a je dostatek vláhy, což je rozhodující pro dobré ujmutí nově vysazených rostlin, které stačí ještě před příchodem zimy zakořenit. V dalším roce se vám odvděčí bujným růstem, bohatým kvetením a chutnými plody.

Abychom vám udělali ještě před příchodem sychravých dnů radost, vyšli jsme vám vstříc a po omezenou dobu vám nabízíme veškerý sortiment rostlin s ještě výhodnějšími cenami. Přijďte k nám, nechte si poradit od našich odborných prodejců s výběrem a kompozicí vašeho záhonku, inspirujte se a pak si jen užívejte vaši novou zahrádku. Nebojte se nakoupit více rostlin najednou, máme vlastní dopravu a tak nemusíte ani řešit, jak váš nákup odvézt na zahradu. 

Úklid skladu - slevy -25% na všechny rostliny

POZOR! Od pondělí 13.11.2023 pro Vás máme VELKOU AKCI! SLEVA -25 % na všechny rostliny v našem zahradnictví! Probíhá ÚKLID SKLADU a všechno musí pryč! Všeho je jen omezené množství, proto neváhejte a pospěšte si! LEVNĚJŠÍ UŽ TO NEBUDE! Akce platí jen do 30.11.2023.

Hrubá mulčovací kůra v akci!

HRUBÁ MULČOVACÍ KŮRA v prémiové kvalitě PRÁVĚ V AKCI! Nyní pouze za 799 kč/m3. (Dříve 990 Kč/m3) Směs modřín, borovice a trochu smrku. Na záhonech brání růstu plevelu a vydrží opravdu dlouho. Naložíme a odvezeme až k vám na zahradu. Přijďte a využijte této dočasné akce! Akce platí jen do 30.11.2023. 

Zahrada svépomocí - AKCE rostliny za ceny 2023 do 30.11.

Chcete si Vaši zahradu dělat sami a nevíte jak na to? Máme pro Vás skvělou službu. My dáme know-how a specializované práce, vy dáte svaly a jdeme na to! Ušetříte hodně peněz a zahrada je za chvíli hotová. Kdo dřív přijde, ten dřív sází! POZOR! Rostliny za ceny 2023 jen do 30.11.2023. Proto neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve na tel: 777 171 424 , nebo pište na email: daliborsmid@premyslpisar.cz

Více informací ZDE

Projekt zahrady ZDARMA!

Nabízíme Vám teď ve SPECIÁLNÍ AKCI VYPRACOVÁNÍ PROJEKTU ZAHRADY ZDARMA! Proto neváhejte a využijte této akce, která Vám ušetří náklady na projektanta a náklady na konzultace v místě realizace. Pokud plánujete realizaci okrasné zahrady, neváhejte se na nás obrátit! (Akce platí při realizaci zahrady na klíč, či při realizaci zahrady svépomocí). Akce platí jen do 15.12.2023.

Kontaktujte nás na tel. 777 171 424, nebo pište na email: daliborsmid@premyslpisar.cz

Více informací ZDE 

Podmínky akcí

 • akce je platná na skladové zásoby zboží v zahradnictví Plzeň, které je určeno k prodeji
 • akce se nevztahuje na zboží na objednávku
 • platnost akce ÚKLID SKLADU -25% NA VŠECHNY ROSTLINY do 30. listopadu 2023
 • platnost akce HRUBÁ MULČOVACÍ KŮRA do 30. listopadu 2023
 • platnost akce ZAHRADA SVÉPOMOCÍ - ROSTLINY ZA CENU 2023 do 15. prosince 2023
 • platnost akce PROJEKT ZAHRADY ZDARMA do 15. prosince 2023
 • podmínky akce se mohou v průběhu akce měnit
 • zboží, které si zákazník zamluví a neodebere jej do termínu skončení akce, musí být zaplaceno nejpozději do 30. listopadu 2023 , jinak zaniká nárok na uplatnění slevy
 • hrubou mulčovací kůru, kterou si zákazník zamluví a neodebere ji do termínu skončení akce, musí být zaplaceno nejpozději do 30. listopadu 2023, jinak zaniká nárok na uplatnění slevy
 • slevy nelze sčítat, platí vždy jen jedna sleva (např. sleva ÚKLID SKLADU, nebo VÝPRODEJ)
 • slevu nelze uplatnit na poskytované služby (dovoz, výsadba apod.)
 • cena zboží na cenovkách je před slevou, sleva bude odečtena na pokladně