Akce - paletový prodej rostlin

09.03.2018

Jaro je tu a s ním i vaše Zahradnictví Plzeň! Abychom vám udělali hned ze začátku radost, připravili jsme pro vás zcela novou AKCI, která vám ušetří značné množství peněz: PALETOVÝ PRODEJ ROSTLIN.

Jak tato akce funguje?

Některé rostliny jsou přiváženy do Zahradnictví Plzeň ve speciálních přepravních obalech - v dřevěných boxech. A právě tyto boxy s rostlinami jsou předmětem akce PALETOVÝ PRODEJ ROSTLIN. Kupte si rostliny ze speciální nabídky a udělejte si radost z výhodného nákupu. Tato akce je časově omezená vždy pouze na několik dní těsně po závozu (termíny a podmínky budou zveřejněny s předstihem na našem webu a facebooku), poté je již možné koupit rostliny pouze za běžné ceny.

Proč by měl nákup celého boxu být pro vás zajímavější?

Především při nákupu rostlin v boxu zaplatíte daleko nižší cenu než když byste tyto rostliny měli kupovat v běžném kusovém prodeji. Ale tím výhody nekončí. Zboží, které nakupujete, je vždy čerstvé, přivezené přímo od našich školkařů. Nakoupeno máte v pohodlí a za několik minut, box vám naložíme na auto nebo se domluvíme na závozu až k vám na zahradu.

Nestihnete se k nám dostat včas?

Zavolejte nám na tel 774 171 426 a zarezervujte si požadované zboží.


V nejbližší době u nás nakoupíte v akci PALETOVÝ PRODEJ ROSTLIN tyto rostliny:

Túje Smaragd (minimální údržba, krásně zelená i v zimě) v zemním balu, výška 80-100 cm - počet v boxu 50 ks - cena za sazenici 217 Kč, běžná cena 289 Kč - platnost akce od 17.3. do 22.3.2018

Túje Brabant (rychle rostoucí) v zemním balu, výška 80-100 cm - počet v boxu 50 ks - cena za sazenici 119 Kč, běžná cena 159 Kč - platnost akce od 17.3. do 22.3.2018

Cypřišek Columnaris (modrý cypřišek užšího tvaru) v zemním balu, výška 80-100 cm - počet v boxu 50 ks - cena za sazenici 119 Kč, běžná cena 159 Kč - platnost akce 5 dní po vyhlášení

pozn.: dřevěné boxy mají rozměr 100 x 120 cm a výšku 90 cm, přibližná váha naplněného boxu je 600 kg, boxy jsou zálohované částkou 500 Kč

V rámci akce PALETOVÝ PRODEJ ROSTLIN u nás můžete zjara výhodně nakoupit i prostokořenné rostliny nabízené ve svazcích. V nabídce bude nyní:

Habr obecný (skvělý do vyšších nadm. výšek, opadává až zjara při rašení nových listů) - prostokořenná sazenice, výška 60-80 cm - počet ve svazku 25 ks - cena za sazenici 25 Kč, běžná cena 36 Kč - platnost akce 5 dní po vyhlášení

Spuštění akce PALETOVÝ PRODEJ ROSTLIN se dozvíte na tomto webu a na našem facebooku, zákazníci se Zákaznickým účtem také prostřednictvím e-mailu.


POZOR! Toto není jednorázová akce. V průběhu celé sezóny vám budeme postupně nabízet další a další druhy rostlin, a to i zcela překvapivé variace. Nechte se překvapit a sledujte nás pravidelně na webu i facebooku.


Chcete být informováni aniž byste museli sledovat náš facebook? Zaregistrujte si Zákaznický účet a my vás budeme v pravý okamžik informovat prostřednictvím e-mailu.


Zde si můžete zarezervovat rostliny, které budou k dispozici v paletovém prodeji. Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi.