provozní manager v Zahradnictví Plzeň

Provozní manager  

pro pobočku v Plzni

koho hledáme

Provozní manager je velmi důležitou pracovní pozicí, která dohlíží na správný chod zahradnictví. Při této práci budete potřebovat znalosti s oblasti provozního managementu. Vhodnou průpravou je střední nebo vysoká ekonomická škola a praxe. Tato pozice vyžaduje empatického uchazeče, který dokáže organizovat úkoly a jednat s lidmi. 

co nabízíme

Pracovní pozice provozní manager je nadstandardně placená pozice. Plat se skládá ze základu, který se pohybuje kolem 25 - 35 tis čistého a provize z dosaženého výsledku. Provozní manager si může vydělat zajímavé peníze.  Oslovili jsme Vás? To je skvělé!


Provozní manager je pozice, která Vás naplní. Budete mít možnost podílet se na řízení úspěšné společnosti a tvořit firemní kulturu. Budete mít možnost seberealizace. 

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

ředitel: Jan Kraus, +420 777 171428,  jan.kraus@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5