účetní - accountant 

účetní - junior účetní - Klatovy, Plzeň

koho hledáme

Úkolem managementu společnosti je starat se o obchod. Úkolem účetní sekce je poskytovat managementu informace o finančním stavu společnosti a zpracovávat s tím související agendu. Hledáme odpovědného a svědomitého kandidáta se nalostí účetních programů jako je Money, Vision - je výhodou, nikoliv podmínkou. 

co nabídneme

Pozici asistenta může zastávat i čerstvý absolvent střední a vysoké školy s ekonomickým zaměřením. To co od Vás budeme potřebovat, Vás naučíme. Vaše odměna bude závislá na Vašem pracovním nasazení a Vašich schopnostech. Na začátku můžete očekávat, plat mezi  20-25 tis. Kč čistého. Zaujali jsme Vás? To je skvělé!


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Ing. Přemysl Písař, MBA, Ph.D. +420 608 171425, info@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5