vedoucí stavebního týmu
Sem vložte podnadpis

vedoucí stavebního týmu

před realizací                                                                            po realizaci

koho hledáme?

Hledáme někoho, kdo si umí organizovat partu lidí, se kterou bude schopen zaměřit výšku plotu, schodů, objednat si dovoz štěrku a ve výsledku položit krásnou dlažbu, nebo postavit plot. Důležité je také řidičské oprávnění skupiny B a základy práce na PC . Pokud se na tuto pozici cítíte a myslíte si, že něco z našich požadavků nesplňujete, pak nejjednodušším způsobem jak zjisti, zda jste správný kandidát je, že nám zavoláte a probereme to společně.

co nabízíme? 

Začněme s penězi. My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 30 tisíc čistého + odměny za dobře a v termínu odvedenou práci. Vaše výplata se může přehoupnout i přes 40 tis měsíčně. Bude samozřejmě záležet na Vašich dovednostech, dosažených výsledků a chuti se rozvíjet. K tomu si můžete přizpůsobit pracovní dobu, získat zaměstnanecké výhody a pracovat ve skvělém kolektivu. Pro šikovné lidi se u nás vždy najde práce, která Vás naplní a která bude náležitě ohodnocena. 

Vedoucí stavebního týmu v Zahradnictví Plzeň je práce, bez které neumíme dokončit naše jedinečné zahrady. Zpevněné plochy, ploty a stavební architektura je nezbytnou součástí moderní zahrady. Je skvělé budovat místa, kde se lidé cítí době, kde se potkávají rodiny a kde po nás něco zůstává. To nás naplňuje.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište.


GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5