vedoucí stavebního týmu

vedoucí stavebního týmu - Plzeň

před realizací                                                                            po realizaci

koho hledáme?

Hledáme někoho, kdo si umí organizovat partu lidí, se kterou bude schopen zaměřit výšku plotu, schodů, objednat si dovoz štěrku a ve výsledku položit krásnou dlažbu, nebo postavit plot. Důležité je také řidičské oprávnění skupiny B a základy práce na PC . Pokud se na tuto pozici cítíte a myslíte si, že něco z našich požadavků nesplňujete, pak nejjednodušším způsobem jak zjisti, zda jste správný kandidát je, že nám zavoláte a probereme to společně.

co nabízíme? 

Začněme s penězi. My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 30 tisíc čistého + odměny za dobře a v termínu odvedenou práci. Vaše výplata se může přehoupnout i přes 40 tis měsíčně. Bude samozřejmě záležet na Vašich dovednostech, dosažených výsledků a chuti se rozvíjet. K tomu si můžete přizpůsobit pracovní dobu, získat zaměstnanecké výhody a pracovat ve skvělém kolektivu. Pro šikovné lidi se u nás vždy najde práce, která Vás naplní a která bude náležitě ohodnocena. 

Vedoucí stavebního týmu v Zahradnictví Plzeň je práce, bez které neumíme dokončit naše jedinečné zahrady. Zpevněné plochy, ploty a stavební architektura je nezbytnou součástí moderní zahrady. Je skvělé budovat místa, kde se lidé cítí době, kde se potkávají rodiny a kde po nás něco zůstává. To nás naplňuje.

Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište.


GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5