gabionový plot - rychlé, levné, trvanlivé 

gabionové ploty - gabionové koše

Gabionové ploty mají mnoho výhod. Rychlá instalace - žádné betonování základů, žádné armování, žádné stavební povolení, moderní vzhled, dlouhověkost, bezúdržbovost a hlavně - kamenná výplň skvěle doplní zeleň ve Vaší zahradě - prostě perfektní. Navíc do plotu můžete schovat kabeláž od zvonku, otevírání vrat, kamer, .... Naše společnost Vám gabionový plot dodá na klíč - včetně vrat a vrátek. 

postup montáže je velmi jednoduchý

Vyměříme výšky, zabetonujeme nosné sloupky - šířka plotu je 20-40 cm. 

Osadíme vnější gabionové dílce a vyplníme kamenivem dle Vašeho výběru. 

Plot umyjeme a vhodně doplníme zelení - plot je navíc skvělou oporou pro popínavky.


Gabionové ploty jsou skvělé! Zaujali jsme Vás? Chcete vědět více? To je skvělé!

Domluvte si nezávaznou schůzku a společně se podíváme, jak gabionový plot realizovat u Vás doma, nebo u firmy. Připravíme Vám nezávaznou kalkulaci a Vy se rozhodnete. 

Dalibor Šmíd, 777 171 424, realizace@premyslpisar.cz

adresa a mapa  

Chcete se podívat, jak se gabionový plot staví, nebo se inspirovat jak Váš plot může vypadat? Víte že s gabiony se toho dá udělat daleko více? 

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Zahradnictví Plzeň s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5