logistik - dopravce MAN 12 t

zahradník logistik - řidič C - Plzeň

U nás ve firmě máme náš nákladní automobil MAN 12 t rádi a je součást našeho pracovního kolektivu. Díky tomuto stroji můžeme na zahradě zasadit velký kámen, dovézt kůru nebo štěrk a dodat rostliny našim zákazníkům. Je pro nás důležité, aby se řidič o své auto staral. Skvělá bude předchozí pracovní zkušenost. 

My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 30 tis Kč čistého. Vaše odměna bude závislá na tom, jak se o auto budete starat, kolik toho odpracujete a jak s Vámi budou ostatní spokojeni. Může to být i 40 tisíc. Takže si můžete klidně vydělat více. 

Ideální kombinace by byla, pokud bychom našli řidiče C, který má navíc strojnický průkaz a může pracovat s naším JCB 3CX. Spojení nákladního automobilu a bagru - to je výkon! Také jsou to další peníze pro Vás!


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

ředitel - Dalibor Šmíd 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5