logistik - dopravce MAN 12 t

zahradník logistik - řidič C - Plzeň

Ideální kombinace by byla, pokud bychom našli bagristu - strojníka, který má navíc řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz. Současně s bagrem máme také nákladní automobil MAN 12t. Spojení bagru a nákladního automobilu - to je výkon! Také jsou to další peníze pro Vás! A kolik že to je? pojďme se potkat, ukažme si jaké máme představy a schopnosti a můžeme se bavit o penězích. Je nutné poznamenat, že práce v zahradnictví není jen o tom, že sedím v bagru, nebo za volantem. U nás děláme, co je potřeba. To znamená, že také můžete zákazníkovi jet zasadit strom, pomoc s manipulací rostlin a další. Také to znamená, že si protáhnete tělo, za krkem z řízení a dlouhé cesty Vás často bolet nebude.

U nás ve firmě máme náš nákladní automobil MAN 12 t rádi a je součást našeho pracovního kolektivu. Díky tomuto stroji můžeme na zahradě zasadit velký kámen, dovézt kůru nebo štěrk a dodat rostliny našim zákazníkům. Je pro nás důležité, aby se řidič o své auto staral. Skvělá bude předchozí pracovní zkušenost.  


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

ředitel - Dalibor Šmíd 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište.

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5