strojník - bagrista JCB 3CX

bagrista JCB 3CX - Plzeň

koho hledáme

U nás ve firmě máme ve zvyku vážit si věcí. Náš stroj je model JCB 3CX s maximální výbavou, hydraulickou svahovkou, joystickovým řízením, klimatizací atd. Jsme zahradnická firma. Bagr používáme na modelaci terénu, výsadbu velkých rostlin, na usazení solitérních kamenů, přípravu podloží pro zpevněné plochy, převozy materiálu atd. 

co nabídneme

My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 35 tis Kč čistého na začátek. Šikovný strojník, který se bude starat o bagr a bude odvádět kvalitní práci si může vydělat i 40 tis čistého. Je to rozmanitá práce, při které budujeme krásná místa. 

Ideální kombinace by byla, pokud bychom našli bagristu - strojníka, který má navíc řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz. Současně s bagrem máme také nákladní automobil MAN 12t. Spojení bagru a nákladního automobilu - to je výkon! Také jsou to další peníze pro Vás!


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5