strojník - bagrista JCB 3CX
Sem vložte podnadpis

bagrista JCB 3CX - Plzeň

koho hledáme

U nás ve firmě máme ve zvyku vážit si věcí. Náš stroj je nejnovější model JCB 3CX 2017 s maximální výbavou, hydraulickou svahovkou, joystickovým řízením, klimatizací atd. Hledáme někoho, kdo se bude ke stroji chovat tak, jako by byl jeho vlastní a bude mít potřebná oprávnění - ř.p. T a strojnický průkaz. Skvělá by byla předchozí pracovní zkušenost.

co nabídneme

Začněme s penězi. My hledáme pracovitého kolegu a Vy hledáte práci, která Vám umožní užít si Váš život. Proto Vám dle výkonu nabídneme asi 30 tis Kč čistého. Pokud se cítíte na víc, můžete si k sobě vzít pár lidí a řešit samostatně práce v souvislosti s JCB - terény, zpevněné plochy, solitérní kameny ... Pak by z vás byl vedoucí týmu a Vaše odměna by byla vyšší. 

Ideální kombinace by byla, pokud bychom našli bagristu - strojníka, který má navíc řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz. Současně s bagrem máme také nákladní automobil MAN 12t. Spojení bagru a nákladního automobilu - to je výkon! Také jsou to další peníze pro Vás!


Zaujali jsme Vás? Bylo by skvělé, kdybyste nám poslali Váš životopis a ještě lepší, pokud byste připojili krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

kontakt:

Dalibor Šmíd - ředitel, +420 777 171424, daliborsmid@premyslpisar.cz , nebo nám napište

GDPR - Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Tímto Vás informujeme o tom, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).

Subjekt údajů má pak právo zejména na:

  • na přístup k osobním údajům, opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, vznést námitku, nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování s právními či obdobnými účinky, zahrnujíce i profilování.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@premyslpisar.cz, případně písemně na adrese Přemysl Písař - zahrady s.r.o., se sídlem Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5